Čajový lupen‎ > ‎

Studénky

Čaje a nápoje ku schlazení.

VYCHLAZENÉ KYOTO KINEN
Receptura z tohoto překrásného města čaje. Zvláštní natrpklá chuť Matcha je v šálu zjemněna mlékem a cukrem, což velmi lahodí. s ledem ve sklenkách 3 dl podávaná.

AN-CHA©
Ledové orientální setkání v jedné sklenici – ovocná šťáva s kousky ananasu, ušlehaná s ledem a japonským mletým čajem Matcha. (2,4dl)

MAN-CHA©
Ledové orientální setkání v jedné sklenici – ovocná šťáva s kousky manga, ušlehaná s ledem a japonským mletým čajem Matcha. (2,4dl)

STAROBORŠOV©
Ekscelentní ledový koktail, v šejkru umně vyrobený z čaje Oolong, ledu a cukrového sirupu. Lahodný pak jest to nápoj s neobyčejně osvěžujícími účinky. Saponiny totiž obsažené v čaji modro-zeleném v míře hojné způsobují v šejkru vznik pěny k nerozeznání od pověstné „čepice” na oroseném půllitru, a tak lákavým vzhledem tento nápoj jistě upoutá pozornosti nemalé u čajového zákaznictva ... Raritě této nás naučil slovutný mistr Takada, japonský plantážník z Kjóta, jménem jej pak pokřtil Potápník.

VYCHLAZENÝ "ČERNÝ DRAK"©
Typicky sladce trpká chuť a chlebová vůně spolu s povzbuzujícími vlastnostmi činí z tohoto tradičního modro-zeleného čaje ve vychlazené formě oblíbenou letní libůstku. (2,5 dl)

OVOCNÁ ŠŤÁVA S KOUSKY OVOCE
Až z daleké Arábie přiváženou šťávu s kousky ovoce nabízíme ve čtyřech varietách, a to z čerstvých plodů manga, broskve, pomeranče či ananasu. Podáváme s ledem. (2,4dl)

CITRÓNOVÝ LEDOVÝ ČAJ
Podávaný ve vychlazené sklenici o obsahu 3 dl s ledem a citrónem.

MINERÁLNÍ VODA MATTONI
Podávaná ve vychlazené sklenici o obsahu 3 dl s ledem a citrónem.
Comments