Regule klubu

WATERPIPES SMOKERS CLUB
(dále jen WSC)
Příznivcem WSC klubu se může stát každý navrátivší zákazník. Tento věrný host dostane kartičku, na které je patnáct polí. Za každou zaplacenou vodní dýmku (pokouření v čajovně) v regulérní ceně, obdrží člen klubu razítko, které mu dáme postupně do vyznačených polí na kartě. Kartička obsahuje pět zvýrazněných políček (3, 6, 9, 12 a 15). V momentě, kdy dáme razítko na toto zvýrazněné pole, obdržíte od personálu žeton, který když následně použijete, tak dostanete vodní dýmku v klubové ceně 50,-Kč. To znamená, že každé čtvrté pokouření je za padesát korun. Neboli také, že za patnáct vykouřených vodních dýmek máte dalších pět v ceně klubové.
Další radosti je, že každá řádně vyplněná a odevzdaná kartička je slosovatelná. Čím větší věrnost (více odevzdaných a řádně vyplněných karet), tím větší je pravděpodobnost, že budete vylosování o velmi hodnotné ceny. Slosování proběhne jednou za rok, vždy k výročí otevření naší čajovny tj. vždy k  30.listopadu (30. 11. 1997) a výherci budou informováni a zveřejněni. Budeme vždy losovat tři výherce.


Regule klubu

1. Za každou zaplacenou vodní dýmku v regulérní ceně (tj. cena dle menu) obdržíte

originální razítko, které Vám dáme postupně od prvního pole do patnáctého.

2. Za každé označení zvýrazněného pole originálním razítkem (pole č. 3-6-9-12-15) obdržíte žeton.

3. Za žeton si můžete objednat klubovou dýmku (v ceně 50,-Kč).

4. Žeton můžete použít hned při následující návštěvě (či objednávce) nebo si jej můžete uschovat pro pozdější použití. Žeton můžete i darovat svým blízkým.

5. Klubovou dýmku hlaste předem !!! Zároveň s Vaší objednávkou bude odebrán

žeton, aby Vám mohla být zapsaná klubová dýmka.

6. Za klubovou dýmku (tedy za zvýhodněnou cenu) nedostanete nálepku!!!

7. Klubová karta slouží jako doklad členství v klubu WSC. Razítko Vám vždy dáme do karty při placení. Proto vždy noste svou klubovou kartu sebou. Razítka nebudou dávány na pozdější orazítkování!!!

8. Karta je slosovatelná, proto si ji řádně vyplňte. Slosování proběhne pravidelně jednou ročně na výročí otevření Dobré čajovny v Českém Těšíně tj. vždy 30. listopadu. Budeme losovat vždy tři výherce.Výherci budou informování o výhře a vypsáni v Dobré čajovně, na webu www.czajka.cz a facebooku Dobré čajovny.

9. Pokud si výherce nepřijde vyzvednout cenu do 30-ti dnů od vyhlášení, automaticky propadá ve prospěch čajovny.

10. Vyhrazujeme si právo pozměnit jakékoliv rozhodnutí.

Comments